DOŚWIADCZENIE

Poznaj naszych Klientów i nasze osiągnięcia.

STRONA GŁÓWNA | DOŚWIADCZENIE


Firma Auraco sp. z o.o. specjalizuje się w zagadnieniach związanych z szeroko rozumianą ochroną danych osobowych. Od 13 lat nasi pracownicy dostarczają najwyższej jakości rozwiązania z zakresu ochrony danych osobowych. Dzięki stosowaniu Kodeksu Dobrych Praktyk, stałemu nadzorowi nad poziomem merytorycznym świadczonych usług oraz ciągłemu doskonaleniu procesu obsługi, gwarantujemy profesjonalną obsługę. Udzielamy 2 letniej gwarancji na jakość świadczonych usług.

Usługi świadczą wybrani eksperci z zakresu ochrony danych osobowych, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży oraz byli pracownicy GIODO/PUODO. Nasi pracownicy posiadają ekspercką wiedzę a opracowywane przez nich rozwiązania wielokrotnie wyznaczały sposoby rozwiązywania problemów na rynku. Jesteśmy dumni z tego, że w naszym zespole są osoby, które z powodzeniem potrafią łączyć temat ochrony danych osobowych z biznesowym podejściem do rozwiązywania trudnych zagadnień. Już na etapie prezentacji oferty będziesz wiedział, kto będzie wykonywał usługę.

Zgodnie z polityką firmy, każda usługa jest ściśle dopasowana do specyfiki działania Klienta. Od naszych ekspertów dowiesz się, które elementy Twojego systemu ochrony danych osobowych należy zmodyfikować, a które nie wymagają żadnych nakładów finansowych. Od Ciebie zależy zakres świadczonych przez nas usług.

Kodeks Dobrych Praktyk Auraco
  • Najwyższa merytoryczna jakość świadczonych usług.
  • Szybkość obsługi Klienta.
  • Dostępność ekspertów dla Klienta.
  • Umiejętność łączenia biznesowego podejścia z zasadami ochrony danych osobowych.

Eksperci Auraco w liczbach:


2 0 0
audytów
3 0 0 0
przeszkolonych osób
6 0
postępowań przed GIODO/PUODO
3 0
kontroli GIODO/PUODO
2 0
transferów danych osobowych za granicę
1 0 0 0
rejestracji zbiorów danych osobowych

Doświadczenie: 


Nasi eksperci świadczyli usługi jako wykonawcy bądź podwykonawcy m.in. dla podmiotów z branży finansowej, kosmetycznej, marketingowej, internetowej, motoryzacyjnej, hotelarskiej, ubezpieczeniowej, produkcyjnej, transportowej i farmaceutycznej a także służby zdrowia, administracji państwowej, rządowej i samorządowej.