ZESPÓŁ

Poznaj specjalistów od ochrony danych osobowych z Auraco.

STRONA GŁÓWNA | ZESPÓŁ


Auraco to firma doradcza założona przez specjalistów z dziedziny ochrony danych osobowych. Ochroną danych osobowych zajmujemy się od 13 lat. W trakcie dotychczasowej pracy wspieraliśmy swoim doświadczeniem zarówno przedsiębiorców jak i administrację w zakresie ochrony danych osobowych. Współpracujemy z Kancelarią Radców Prawnych, ekspertami i specjalistami z różnych dziedzin prawa, marketingu oraz informatyki.

Zdobyte doświadczenie pozawala nam na zaoferowanie usług na najwyższym poziomie z uwzględnieniem specyfiki działalności Klienta. Swoją wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie dedykujemy wszystkim podmiotom, które chcą dostosować swoją działalność do wymogów nałożonych ustawą o ochronie danych osobowych oraz aktami wykonawczymi wydanymi na jej podstawie.

Zarządzający


Piotr Janiszewski Wyświetl profil LinkedIn użytkownika Piotr Janiszewski

zespol - pj

Prezes zarządu Auraco sp. z o.o., radca prawny i członek stowarzyszenia ISOC Polska. Entuzjasta i autor kodeksów etyki w biznesie oraz administracji. Audytem w obszarze ochrony danych osobowych zajmuje się od 2006 roku. Doświadczony Administrator Bezpieczeństwa Informacji, Inspektor Ochrony Danych i trener. Certyfikowany audytor wiodący według ISO/IEC 27001:2017. Uczestnik inspekcji oraz postępowań administracyjnych prowadzonych przez GIODO i PUODO. Autor licznych artykułów i książek dotyczących tematyki ochrony danych osobowych. Ekspert w zakresie informacji publicznej i tajemnicy przedsiębiorstwa.

Łukasz Onysyk Wyświetl profil LinkedIn użytkownika Piotr Janiszewski

zespol - lo

Wiceprezes zarządu Auraco sp. z o.o. Prawnik, absolwent Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz podyplomowych studiów na Politechnice Warszawskiej – „Bezpieczeństwo systemów informatycznych wraz z technikami biometrycznymi”. Od 2009 roku zajmuje się usługami konsultingowymi (aspekty prawne oraz informatyczne)  z zakresu ochrony danych osobowych. W ramach dotychczasowej praktyki doradzał ponad 200 podmiotom, zarówno z sektora prywatnego jak i administracji publicznej. Współautor bloga poświęconego zagadnieniom związanym z ochroną danych osobowych (blog.e-odo.pl).