ZESPÓŁ

Poznaj specjalistów od ochrony danych osobowych z Auraco.

STRONA GŁÓWNA | ZESPÓŁ


Auraco to firma doradcza założona przez specjalistów z ochrony danych osobowych. Ochroną danych osobowych zajmujemy się od 9 lat. W trakcie dotychczasowej pracy wspieraliśmy swoim doświadczeniem zarówno przedsiębiorców jak i administrację w zakresie ochrony danych osobowych. Współpracujemy z Kancelarią Radców Prawnych, ekspertami i specjalistami z różnych dziedzin prawa, marketingu oraz informatyki.

Zdobyte doświadczenie pozawala nam na zaoferowanie usług na najwyższym poziomie z uwzględnieniem specyfiki działalności Klienta. Swoją wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie dedykujemy wszystkim podmiotom, które chcą dostosować swoją działalność do wymogów nałożonych ustawą o ochronie danych osobowych oraz aktami wykonawczymi wydanymi na jej podstawie.

Zarządzający


Piotr Janiszewski Wyświetl profil LinkedIn użytkownika Piotr Janiszewski

zespol - pj

Prezes zarządu Auraco sp. z o.o., radca prawny i członek stowarzyszenia ISOC Polska. Entuzjasta i autor kodeksów etyki w biznesie oraz administracji. Audytem w obszarze ochrony danych osobowych zajmuje się od 10 lat. Doświadczony Administrator Bezpieczeństwa Informacji i trener. Certyfikowany audytor wewnętrzny według normy ISO 27001. Uczestnik inspekcji oraz postępowań administracyjnych prowadzonych przez GIODO. Autor licznych artykułów i książek dotyczących tematyki ochrony danych osobowych. Ekspert w zakresie informacji publicznej i tajemnicy przedsiębiorstwa.

Łukasz Onysyk Wyświetl profil LinkedIn użytkownika Piotr Janiszewski

zespol - lo

Wiceprezes zarządu Auraco sp. z o.o. Prawnik, absolwent Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz podyplomowych studiów na Politechnice Warszawskiej – „Bezpieczeństwo systemów informatycznych wraz z technikami biometrycznymi”. Od 2009 roku zajmuje się usługami konsultingowymi (aspekty prawne oraz informatyczne)  z zakresu ochrony danych osobowych. W ramach dotychczasowej praktyki doradzał ponad 200 podmiotom, zarówno z sektora prywatnego jak i administracji publicznej. Współautor bloga poświęconego zagadnieniom związanym z ochroną danych osobowych (blog.e-odo.pl).

Pracownicy i współpracownicy


Jan Tyski

Aplikant radcowski przy OIRP w Warszawie, specjalista ds. ochrony danych osobowych w Auraco sp. z o.o., doświadczony audytor, w swojej praktyce doradzał w przedmiocie przetwarzania danych licznym podmiotom zarówno z sektora publicznego jak i prywatnego. Przeprowadził kilkadziesiąt szkoleń dot. ochrony danych osobowych. Jest autorem artykułów z zakresu prawa prywatności i ochrony danych osobowych. Wykonuje obowiązku zewnętrznego administratora bezpieczeństwa informacji. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Studiował również na Queen’s University Belfast. Ukończył dwuletni kurs prawa brytyjskiego i europejskiego. Jan zdobywał doświadczenie zawodowe pracując w międzynarodowych kancelariach prawnych, a także w firmie świadczącej usługi doradztwa prawnego z zakresu ochrony danych osobowych. Pracował również w Biurze GIODO, gdzie był odpowiedzialny za prowadzenie postępowań administracyjnych związanych z m.in. z rejestracją zbiorów danych osobowych. Biegle posługuje się językiem angielskim.

 Jan Tyski

Katarzyna Zaklikocka

Aplikantka radcowska przy OIRP w Warszawie, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacji w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zakresie doradztwa z ochrony danych osobowych zdobyte w kancelariach prawnych. Doświadczony Administrator Bezpieczeństwa Informacji i trener. Autorka artykułów i opracowań dotyczących tematyki ochrony danych osobowych. Ekspert w zakresie prawa pracy i przetwarzania danych osobowych w związku z rekrutacją i zatrudnieniem. Biegle posługuje się językiem angielskim.

 Katarzyna Zaklikocka

Małgorzata Piwoni-Luzeńczyk

Absolwentka Prawa Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobyła odbywając praktyki studenckie oraz pracując w kancelariach prawniczych, notarialnych jak również w dziale prawnym jednej z firm farmaceutycznych. Specjalizuje się w zakresie ochrony danych osobowych w szczególności z uwzględnieniem prawa zamówień publicznych. W Auraco Sp. z o.o. zajmuje się doradztwem, przeprowadzaniem audytów i szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych.

 Małgorzata Piwoni-Luzeńczyk

Tomasz Żmijewski

Tomasz to pasjonat nowoczesnych technologii i ich stosowania w działaniach marketingowych. W Auraco sp. z o.o. tworzy kampanie marketingowe, utrzymuje relacje z klientami a także odpowiada za rozwiajnie oferty usług Auraco sp. z o.o. w obszarze ochrony danych osobowych.

 Tomasz Żmijewski

Paweł Janiszewski

Analityk systemów informatycznych, specjalista ds. bezpieczeństwa systemów informatycznych Unix /Windows. W branży IT działa od ponad 15 lat. Swoje doświadczenie zdobywał prowadząc testy bezpieczeństwa aplikacji webowych, systemów i sieci. Z sukcesem przygotowywał i aktualizował techniczne standardy i wytyczne bezpieczeństwa IT. Przeprowadził kilkadziesiąt analiz oprogramowania pod kątem wykrywania podatności oraz analiz złośliwego oprogramowania/exploitów, korzystając m.in. z grsecurity, sql, prepared statement, OWASP, ESAPI, SSP. W Auraco sp. z o.o. odpowiada za prowadzenie audytów bezpieczeństwa IT w zakresie spełnienia wymogów określonych w przepisach o ochronie danych osobowych. Jest zaangazowany również w projektowanie i rozwijanie narzędzi informatycznych związanych z wdrożeniem i obsługą systemów ochrony danych osobowych.

 Paweł Janiszewski

Agnieszka Klimaszewska

Absolwentka Akademii Ekonomicznej, ze specjalizacją w dziedzinie elektronicznych finansów. Audytor i trener zgodności baz danych z przepisami o ochronie danych osobowych. Posiada praktyczne doświadczenie z zakresu analizy i budowy baz danych, użycia dużych wolumenów danych (big data) w zastosowaniach marketingowych, ze szczególnym uwzględnieniem ich właściwego wykorzystania w kontekście wymogów z zakresu ochrony danych osobowych.

 Agnieszka Klimaszewska

Bartosz Cieśluk

Aplikant adwokacki przy ORA w Warszawie, absolwent Wydziału Prawa Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie. Certyfikowany audytor wewnętrzny według normy ISO 27001, z wieloletnim doświadczeniem w obszarze ochrony danych osobowych. Posiada doświadczenie we współpracy z klientami indywidualnymi w zakresie sporządzania opinii i udzielania porad prawnych oraz przygotowywania dokumentów obrotu cywilnoprawnego. Jego zainteresowania zawodowe związane są z marketingiem usług prawniczych, systemami CRM oraz technikami SEO. W Auraco sp. z o.o. zajmuje się marketingiem i współpracą z mediami. Dba o wizerunek firmy i koordynuje działania z zakresu e-PR oraz niestandardowych akcji promocyjnych.

Klaudia Przybysz

Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie kierunku Administracji Publicznej. Certyfikowany specjalista ds. Kadr i Wynagrodzeń. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi administracyjnej dużych kancelarii prawnych oraz jednostek publicznych. Jej zainteresowania zawodowe związane są z szeroko rozumianym prawem pracy. W Auraco sp. z o.o. zapewnia obsługę kadrowo-płacową oraz nadzoruje proces rekrutacji.